Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дітей переселенців приймуть до школи навіть без документів

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today 
Потрібно просто написати заяву.

У Міністерстві освіти і науки дозволили школам зараховувати нових учнів навіть без документів, якщо вони переїхали з областей, де йдуть бойові дії.

Відповідний наказ підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Батькам дитини достатньо стати на облік як переселенці та подати заяву до однієї зі шкіл громади, у якій вони проживають.

"Заяви подаються без додаткових документів, тому що у цей складний час їх може не бути фізично. Але якщо збереглися будь-які копії (свідоцтво про народження дитини, свідоцтво досягнень, інші письмові підтвердження результатів навчальних досягнень тощо), їхнє подання допоможе навчальним закладам оформити всі необхідні документи", — пояснили у Міністерстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чугуєві школярі знову навчатимуться

Школам слід вести окремий реєстр учнів-переселенців. Там має бути така інформація: прізвище, ім'я, по батькові учня, місце проживання, місце навчання, попереднє місце проживання, попереднє місце навчання, належність до категорії з особливими потребами.

У МОН також дали роз'яснення про те, як відновити документ про повну середню освіту, якщо його було втрачено. Той, хто пам'ятає номер та серію атестату, повинні оформити електронну заявку за посиланням.  Якщо ж ні — звернутися до будь-якої школи. Школам доручено збирати такі заяви та надсилати із запитом до "Інфоресурсу" протягом трьох робочих днів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.