Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верховна Рада звільнила міністра соціальної політики України

Фото: УП
Марина Лазебна була в Кабміні трохи більше двох років.

Лазебна подала заяву про відставку.

18 липня Верховна Рада України погодила відставку за власним бажанням міністра соціальної політики Марини Лазебної. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Два роки роботи в умовах пандемії, 145 днів — під час повномасштабної війни. Уряд спільно з Мінсоцполітики з Мариною Володимирівною на чолі запустив низку програм для підтримки громадян. Попри всі виклики, ми послідовно підвищували пенсії та соціальні виплати. У пілотних регіонах запрацювала Єдина інформаційна система соціальної сфери. Багато важливої та зразкової роботи було зроблено. Дякуємо пані міністру за результативну працю", — написав Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

"За" звільнення Марини Лазебної проголосували 277 народних депутатів, 41 нардеп утримався, не голосували 53 людини.

Із харківських нардепів майже всі підтримали рішення про звільнення за власним бажанням Марини Лазебної. Не голосував Олександр Куницький із "Слуги народу" та Віталій Данілов — "Батьківщина".

Відсутніми були Дмитро Микиша ("Слуга народу") та Дмитро Шенцев (позафракційний). Утрималась від голосування позафракційна Юлія Світлична.

Нагадаємо, Марина Лазебна обіймала посаду міністра соцполітики України з березня 2020 року. Заяву про відставку за власним бажанням написала 15 липня. Як повідомив нардеп Ярослав Железняк, на посаду міністра соцполітики України претендує Оксана Жолнович, яка зараз є керівником департаменту соцполітики та охорони здоров'я в Офісі президента.

"Призначення Оксани Жолнович на посаду міністра відбудеться скоро, але не сьогодні. У Кабміні залишилось лише 27,2% або 6 з 22 міністрів від початкового складу Уряду 2020-го року", — написав у своєму Telegram-каналі Железняк.

Як писав KHARKIV Today, увечері 17 липня Володимир Зеленський підписав два укази — про усунення Івана Баканова від виконання обов'язків голови Служби безпеки України та про відсторонення від посади генерального прокурора Ірині Венедіктової. Тимчасово виконуючим обов'язки генпрокурора призначено одного із заступників Венедіктової Олексія Симоненка, виконуючим обов'язки голови Служби безпеки України — першого заступника голови СБУ Василя Малюка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.