Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сергій Чернов допомагатиме Дмитру Разумкову

Колишній голова облради Сергій Чернов став радником голови Верховної Ради.

Сергій Чернов, який 12 років пропрацював головою Харківської обласної ради, став позаштатним радником голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

На своїй Фейсбук-сторінці 13 березня Чернов подякував Разумкову за високу довіру і повідомив, що напередодні "під час робочої зустрічі обговорювалися питання законодавчого забезпечення подальшого розвитку місцевого самоврядування".

Сергію Чернову в цьому році виповниться 60 років. Він народився в Краснограді Харківської області, закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства. З 1992 року  працював на різних посадах в Харківській обласній державній адміністраціі. З 2008 по 2020 рік був головою Харківської обласної ради.Перебуваючи на цій посаді, в 2013 році був присутній на сесії облради в футболці з написом "Беркут" в знак підтримки силовиків, які розганяли Майдан. Досі, за його словами, не шкодує про це

Фото из открытых источников
Фото з відкритих джерел

Сергій Чернов — діючий депутат Харківської облради. Багато років він займається питаннями місцевого самоврядування, Чернов — президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад", заступник голови Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Верховної Ради України. Сергій Чернов представляє Україну в Бюро CORLEAP (Конференції місцевих і регіональних влад країн Східного партнерства).

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.