Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 квітня, 2021 - 14:10

Прем'єр-міністр закликав українців на Великдень залишатися вдома

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Церкви попросять ввести обмеження для святкування Великодня.

У Великдень українців просять залишатися вдома, щоб не спровокувати нову хвилю коронавірусу.

23 квітня уряд проведе нараду з Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій, де приймуть рішення про обмеження для святкування Великодня. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів.

За словами Шмигаля, ситуація з коронавірусом в Україні стабілізувалася і за кількістю нових випадків, і з точки зору завантаженості медичної системи. Але повернення до масових гулянь і скупчення людей може призвести до нової хвилі коронавірусу. Тому українців просять залишатися вдома, а церкви — ввести обмеження.

"Ми повинні залишатися акуратними, від цього залежить здоров'я і життя наших близьких, особливо повинні це показати в період травневих свят і Великодня. У ці дні закликаємо людей залишатися вдома. У п'ятницю з Радою церков і релігійних організацій України обговорюватимемо ситуацію. Упевнений, що всі підтримають ідею святкування Великодня з дотриманням необхідних обмежень. Хочу, щоб українці почули і уряд, і місцева влада, і духовні і релігійні лідери — масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі коронавірусу. Закликаю спільними зусиллями цього не допустити", — сказав Шмигаль.

До того ж, на засіданні Кабінету міністрів продовжили режим надзвичайної ситуації і адаптивний карантин до 30 червня.

Як писав KHARKIV Today, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що після Великодня в Україні очікується зростання кількості хворих на коронавірус. Це буде пов'язано з мобільністю населення. Однак наскільки воно буде різким, поки прогнозувати важко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.