Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр чекає зростання кількості хворих на коронавірус після Великодня

У Міністерстві охорони здоров'я зробили прогноз щодо захворюваності на коронавірус.

Незважаючи на очікування зростання захворюваності на коронавірус після свят, вводити додаткові обмеження в Україні не збираються.

Після Великодня в Україні очікується зростання кількості хворих на коронавірус, що буде пов'язано з мобільністю населення. Однак наскільки воно буде різким, поки прогнозувати важко. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі "Україна 24".

"У будь-якому випадку ми чекаємо ще після Великодня, через 3-4 тижні, ми чекаємо зростання кількості хворих. Я зараз не можу сказати, яким буде це зростання. Треба буде подивитися, як пройдуть свята, там не просто Великдень, а низка свят, з 1 травня по 10 травня, це супроводжується мобільністю населення. З погляду епідеміології це додасть захворюваності", — сказав Степанов.

Водночас, вводити додаткові карантинні обмеження під час свят в уряді не збираються. Степанов говорить: потрібно дотримуватися тих протиепідемічних заходів, які вже встановлені.

Якщо через кілька тижнів очікують зростання захворюваності, то сьогоднішню динаміку бачать позитивною.

"Ви бачите, що у нас є позитивна динаміка, що ми росли, як прогнозувало Міністерство охорони здоров'я, до середини квітня, потім ситуація стабілізувалася. Зараз кількість хворих, як показує статистика, пішла вниз. Якщо порівнювати тиждень до тижня, то мінус 14 тисяч за минулий тиждень. Це обнадіює", — зазначив Степанов.

Як писав KHARKIV Today, Харківська область займає лідируючі позиції за кількістю нових хворих і померлих за добу після ускладнень від коронавірусу. На 20 квітня в регіоні налічується 2441 смерть (18 за добу) і 126 865 нових випадків (804 за добу).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.