Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янам намалювали нову карту місць сортування сміття

В Україні запустили нову онлайн-карту.

Жителів Харківської області просять бути активними і ділитися актуальною інформацією про сортування сміття.

В Україні запустили карту для комфортного сортування, де жителі кожного регіону можуть знайти пункти прийому вторинної сировини. Про це повідомив розробник проєкту — Всеукраїнський молодіжний рух "Let's do it Ukraine".

"Національна карта пунктів прийому вторинної сировини дозволить харків'янам за лічені секунди знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розроблений з метою допомогти кожному під час сортування: від вибору пункту і роздільного збору до здачі сировини", — пояснили розробники платформи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збирати відпрацьовані батарейки і лампочки в Харкові буде спецбус

На карту нанесені спеціалізовані пункти, баки для сортування та станції. На кожній точці вказані актуальні дані про графік роботи, адреси і контакти. До того ж, на платформі користувачі можуть знайти основні правила розподілу сировини на фракції і деталі маркування.

Користувачі можуть самі вносити зміни на карту — додавати пункт прийому сміття або видаляти, якщо він вже не працює. Для редагування потрібно надати свої контакти, адресу, фракції і фото.

"Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу недостовірної інформації. Тільки завдяки спільній роботі у нас є можливість створити карту, яка стане корисною у всіх куточках України: від великих міст до маленьких сіл", — розповіла президент Всеукраїнського молодіжного руху "Let's do it Ukraine" Юлія Мархель.

Жителів закликають додавати на карту актуальну інформацію про сортування. Найактивнішим обіцяють конкурси та призи.

Максимально повну карту з точками прийому сміття планують представити до 2023 року.

Знайти карту можна тут. Сьогодні на ній нанесені десять пунктів прийому сміття в Харківській області (Основа, Сортировка, Москалівка і інші райони), загалом в Україні — 271. При натисканні на той чи інший пункт (позначений зеленим кольором) можна знайти його адресу, графік роботи, номер телефону і вид сортування (наприклад, поліетилен, пластик і папір).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.