Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківські угоди": СБУ провела обшуки

Подписание состоялось в Харькове в 2010 году. Фото: Википедия. 
Обшуки провели в будівлях Верховної Ради, Кабміну, Ради нацбезпеки і оборони, Міністерства закордонних справ України.

Вилучені важливі документи.

Служба безпеки України провела обшуки в адміністративних будівлях органів влади, залучених до підготовки та ратифікації "Харківських угод" .Про це повідомили в пресслужбі відомства.

"Слідчі дії проводилися для встановлення обставин, що підлягають документуванню в кримінальному провадженні", — пояснили в СБУ.

Харьковские соглашения, обыски

Так, обшукували приміщення Верховної Ради України, зокрема її комітетів, Головного науково-експертного управління ВРУ, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства закордонних справ України, Кабінету Міністрів України.

Харьковские соглашения, обыски

"Під час обшуків виявлено документи, які свідчать про те, що тодішнє керівництво держави, до підписання і прийняття зазначених документів, усвідомлювало їх наслідки. Зокрема, про збільшення кількості особового складу військових формувань і спеціальних служб Російської Федерації, в подальшому брали участь в анексії Криму і збитків економічним інтересам", — повідомили в Службі безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардепи не понесуть відповідальності за "Харківські угоди" — Разумков

Також в СБУ зазначили, що проводять слідчі і процесуальні дії, дотримуючись усіх вимог чинного законодавства.

Харьковские соглашения, обыски

Як писав KHARKIV Today, 11 березня Рада національної безпеки і оборони України доручила Службі безпеки України перевірити обставини підготовки і ратифікації "Харківських угод" 2010 року, згідно з якими Україна продовжила термін перебування російського флоту в Криму.

Нагадаємо, в кінці січня колишньому Президенту України Віктору Януковичу повідомили про підозру в державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України), коли в 2010 році він підписав "Харківські угоди" з Президентом Росії Дмитром Медведєвим.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.