Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де подивитися трансляцію Великодніх служб

Нічних богослужінь у храмах на Харківщині не буде.

Трансляції будуть йти на телебаченні та онлайн.

Приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб через трансляції віруючих запрошує Міністерство культури та інформаційної політики.

Цієї неділі, 24 квітня, християни східного обряду величають Воскресіння Ісуса Христа. Великдень — це головна подія церковного року для всіх християн, незалежно від дати святкування. Свято символізує перемогу світла над пітьмою та добра над злом.

"Світ неодмінно прийде на нашу землю. Для перемоги України ми, українці, маємо зберегти силу духу та мудрість. Нехай наша віра в краще тільки міцніє", - пояснили в міністерстві.

Міністерство культури та інформаційної політики та Держслужба з етнополітики та свободи совісті нагадують про важливість дотримання обмежень воєнного стану, зокрема правил комендантської години в регіонах — це важливо для безпеки. Віруючих запрошують приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб за допомогою трансляцій на телебаченні та онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На великодні свята у Харкові не рекомендують відвідувати цвинтарі

В 23:30 у суботу 23 квітня в національному марафоні єдиних новин #UAразом і на громадському телеканалі UA:КУЛЬТУРА (на телебаченні та на YouTube) розпочнеться пряма трансляція нічного богослужіння Православної Церкви України.

З 07:30 до 11:30 у неділю 24 квітня національний марафон єдиних новин #UA разом і громадський телеканал UA:КУЛЬТУРА (на телебаченні та на YouTube) транслюватиме богослужіння Української Греко-Католицької Церкви.

Нагадаємо, через загрозу обстрілу російськими окупантами на Харківщині скасували нічні богослужіння на Великдень та змінили час комендантської години — з 19:00 до 05:00.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.