Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На великодні свята у Харкові не рекомендують відвідувати цвинтарі

Ходити туди небезпечно.

Через часті обстріли кладовища закриті.

Харків'ян просять утриматися від відвідування цвинтарів на великодні свята. Про це повідомили у Харківській міськраді.

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства, у святкові дні не варто ходити на цвинтарі №3, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, а також Польський меморіал, які обслуговує КП "Ритуал", та цвинтар "Сосни" , яке обслуговує СКП "Заповіт" У департаменті зазначили, що через часті обстріли цвинтаря закриті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Харківській області скасували нічні богослужіння на Великдень

"Керівництво комунальних підприємств "Ритуал" та "Заповіт" звертається до харків'ян з проханням утриматися від відвідування цвинтарів. Внаслідок обстрілів у місті було зруйновано десять цвинтарів та Польський меморіал", - пояснили в департаменті ЖКГ.

Також там повідомили, що всі цвинтарі працюють у звичайному режимі для поховання померлих, крім цвинтарів "Сосни" та №17.

До мешканців Харкова та області із проханням залишатися вдома звернувся начальник головного управління Нацполіції у Харківській області Володимир Тимошко. Він нагадав, що комендантська година триватиме з 19:00 суботи 23 квітня до 05:00 неділі 24 квітня.

"Завтра день великого православного свята - Воскресіння Христового. Перед святом я звертаюся до вас і хочу попросити, щоб ви, якщо є така можливість, завтра залишалися вдома. Тому що ви і я, ми всі знаємо, що можливо завтра буде. А завтра знову, можливо, будуть обстріли. Завтра знову можливі смерті. Завтра знову можливе горе в наших сім'ях. Росіяни іншого, крім вбивати, не вміють. З 24 лютого не було жодного дня, коли російські фашисти не вбивали мирне населення Харківської області, коли вони не руйнували наші будівлі", - розповів Володимир Тимошко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.