Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 вересня, 2020 - 11:17

У Харкові представили кандидатів від партії "Слуга Народу"

Презентація відбулася під час партійної конференції Харківського обласного осередку партії. Кожен бажаючий балотуватись від партії представляв власну конкретну програму розвитку територій.  

Відкриваючи конференцію, голова Харківського обласного осередку партії "Слуга Народу" Павло Сушко зазначив, що кандидати — це висококваліфіковані фахівці та досвідчені управлінці, які готові змінити Харківщину на краще. 

"Команда Володимира Зеленського і партія "Слуга Народу" йде на місцеві вибори. Від нас балотуватимуться кандидати на посади голів в більшості ОТГ в Харківській області, в тому числі Харкова — Олексій Кучер, Чугуєва — Галина Мінаєва, Ізюма — Валерій Марченко, Куп'янська — Валерій Любота, Богодухова — Анатолій Рисцов, Лозової — Олексій Криворучко, Краснограда — Олександр Кайдаш. Всього ми висунули 1842 кандидати в депутати рад різних рівнів, 52 — кандидати на посади голів ОТГ", — зазначив Сушко.

В ході конференції Павло Сушко представив першу п’ятірку лідерів кандидатського списку в депутати Харківськох обласної ради:

•    Тетяна Єгорова-Луценко, перший заступник голови Харківської ОДА;
•    Віктор Суботін, гендиректор "Турбоатома";
•    Сергій Федченко, чемпіон світу з боксу;
•    Роман Семенуха, підприємець, нардеп минулого скликання Верховної Ради;
•    Юлія Ковалевська, громадський діяч, нардеп минулих скликань.

Кандидати від "Слуги Народу"

"Процес відбору кандидатів здійснювався активом обласної партійної організації. Частина кандидатів була відібрана в рамках проєкту "Відкриті списки", коли кожен бажаючий, хто вирішив запропонувати конкретну програму в розвитку певної території, отримав право брати участь в своєрідному партійному праймеріз. Кращі кандидати потрапили до списку "Слуги народу" рад різних рівнів", — пояснив Павло Сушко.

Майбутній кандидат на посаду очільника Харкова Олексій Кучер зазначив, що в команді партії "Слуга Народу" в Харківській області — люди різного віку, але усі вони без виключення мають хороший трудовий досвід та потужний потенціал. 

"Я заходжу в мерську кампанію, щоб перемогти. Я маю волю до перемоги, сили для цього і одне з найголовніших — віру в це. У нас є команда і підтримка президента. Команда у нас сформувалася унікальна. Люди мають досвід, серйозний базовий потенціал. Він може бути переданий тим, хто молодий. Це молоді люди, які пройшли з нами довгий шлях. Вони зарекомендували себе як віддані, відповідальні, можуть вирішувати серйозні питання, — сказав Кучер. — Слід визнати, що у нас місто красивих — парків, фонтанів, ринків. Але для кого це все? Потрібно розуміти, що головне — це все для людей. І в тих же парках, біля фонтанів, повинні перебувати люди задоволені. Наше завдання зробити їх такими".

Кучер

Його підтримала кандидат до Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Вона дала обіцянку — не підвести президента і виборців.

"Я хочу сказати, як людина, яку обрали першою в списку. Та команда, яка виграє на виборах, не повинна зганьбити нашого президента, народних депутатів і людей, які довірять свої голоси. Наша команда готова до будь-яких викликів, навантажень. Ми готові йти на вибори. Маємо сили і бажання для того, щоб працювати на розвиток нашого регіону", — зазначила вона.

Ще один кандидат до обласної ради Роман Семенуха зазначив, що вибори 25 жовтня будуть "історичними", оскільки Україна виходить на фінішну пряму процесу децентралізації влади з передачею повноважень на місця. Тому, на його думку, важливо, щоб професіонали прийшли не тільки до обласних і міських рад, а й ОТГ.

"Все буде по-іншому. Як на мене, дуже важливий якісний склад не тільки Харківської міської ради, обласної, а й якість і готовність тих людей, які будуть балотуватися, і стануть депутатами ОТГ. Саме на них буде лежати дуже висока відповідальність — навчитися керувати новими територіями. Всі громади повинні бути здатними в фінансовому плані і я сподіваюся, маючи сьогодні уряд, більшість у Верховній Раді, ми зможемо разом виконати ці завдання", — підкреслив Роман Семенуха.

Тетяна Єгорова-Луценко і Роман Семенуха

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.