Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 лютого, 2020 - 16:51

У Харківському зоопарку ворон, який вміє розмовляти, відзначив ювілей (відео)

Ворон підслуховував відвідувачів і навчився вимовляти своє ім'я. Святкове частування Карлуша розділив із сусідом по клітці.

Ворону Карлуші подарували м'ясо, рибу, фрукти, овочі, горіхи і сухофрукти, а також віник, його птах любить розбирати на прутики.

28 лютого ворону виповнилося 15 років. Карлуша вимовляє своє ім'я "Карл" і каже "давай-давай", якщо щось просить або бачить, як несуть їжу.

У зоопарку кажуть, що ворона до них принесли харків'яни, які знайшли пташеня на вулиці і доглядали за ним деякий час. Розмовляти Карлушу ніхто не вчив, він повторював те, що чув від людей, спочатку виходили нечіткі звуки, а потім ворон навчився вимовляти слова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харьковский зоопарк купил "рыбной мелочи" на 1,5 миллиона гривен

У день народження Карлуша побачив гостинці і почав говорити: "давай-давай". Ворону презентували пакунок-листівку з його фото і смаколиками всередині: рибою, м'ясом, овочами, фруктами, горіхами, сухофруктами. Також птаху подарували віник, Карлуша любить розбирати його на прутики.

Угощение для Карлуши. Фото: Харьковский зоопарк
Смаколики для Карлуші. Фото: Харківський зоопарк

"Як тільки подарунки занесли всередину вольєру, птах відразу приступив до дегустації, демонстративно поставивши лапу на святкову листівку. Напевно, так Карлуша хотів показати своєму сусідові ворону Саші, хто сьогодні зірка. Але потім друзі стали відзначати день народження разом, їли із великим задоволенням і майже не сварилися. Разом ворони живуть чотири роки. У їхньому холостяцькому колі головний Карлуша, за характером він лідер і досить примхливий ", — розповіла прес-секретар зоопарку Жанна Сивуха.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.