Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Верблюжатку з Харкова дали ім'я

Фото: Харьковский горсовет
Кличка у тварини з'явилася через місяць після народження.

Верблюжатка назвали Тихоном (Тишко).

21 лютого, через місяць після народження малюка в сім'ї самки Наташі та самця Сашка, йому дали ім'я. Про це повідомили у Харківському зоопарку.

Запропонувати ім'я верблюду кілька тижнів тому довірили передплатникам офіційних сторінок зоопарку в соцмережах. Кличка мала бути оригінальною і підходити малюкові, могла бути пов'язана з іменами батьків, особливостями характеру тощо.

Фото: Харьковский горсовет
Фото: Харківська міськрада

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові оселилися такіни

"Участь в акції "Виберемо кличку разом" взяли майже півтисячі людей. Із запропонованих варіантів зоологи вибрали сім найкращих: Тихін (Тишко), Яша, Каракумчик, Шон, Аладін, Харді та Лаккі. Практично кожен варіант прізвиська супроводжувався поясненням. Наприклад, Яша, бо тато та мама — Саша та Наташа, Лаккі, бо щасливчик житиме у кращому зоопарку, а Харді, бо означає сміливий і містить частину назви міста”, — розповіли у зоопарку.

Фінальний варіант визначив випадок. За допомогою лотереї маленька відвідувачка зоопарку поставила крапку у цьому питанні. Восьмирічна Мілана обрала "кульку", де була кличка Тихін або ласкаво — Тишко.

Фото: Харьковский горсовет
Верблюжатко Тишко. Фото: Харківська міськрада

Нагадаємо, верблюжатко народилось у День обіймів — 21 січня. Зазвичай тварини народжуються навесні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.