Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітників харківського зоопарку одягли у бронежилети

Фото: Львовский оборонный кластер
Амуніцію виготовив Львівський оборонний кластер.

Співробітники Харківського зоопарку наражаються на небезпеку, коли доглядають тварин на вулиці.

Львівський оборонний кластер передав Харківському зоопарку бронежилети. Про це повідомили на офіційній сторінці ЛОК у Facebook.

"У місті зберігається ризик обстрілів, а догляд за деякими тваринами здійснюється виключно на відкритому повітрі, тому бронежилети для співробітників зоопарку є життєво необхідними. Раді, що тепер працівників зоопарку захищатимуть наші бронежилети", — наголосили у Львівському оборонному кластері.

Львівський оборонний кластер — це об'єднання на базі Харківського заводу засобів індивідуального захисту, яке Міністерство оборони України визначило головним координатором бронежилетів на час війни. Бронежилети тут виготовляють з 2014 року. Продукцію не продують, вона призначена виключно для української армії. Частина поставок надсилається окремим підрозділам НАТО.

"Бронежилети відповідають усім стандартам ДСТУ-8782 та тестуються за різних умов основними патронами, які зараз використовує ворожа армія", — пояснили у Львівському оборонному кластері.

Як писав KHARKIV Today, у квітні Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав від Львівського оборонного кластера партію бронежилетів.

До того ж, нещодавно ЛОК передав велику партію бронежилетів захисникам на передовій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.