Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 вересня, 2020 - 11:38

У харківський клуб Galaktika прийде перевірка через недотримання карантину

Клуб повинен був тимчасово закритися ще в липні, проте до цього часу продовжує працювати.

У клубі не дотримувалися протиепідемічних вимог і не пустили перевіряючих.

Міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій порекомендувала ГУ Нацполіціі і ГУ Держспоживлужби в Харківській області перевірити Galaktika Club (вулиця 23 Серпня, 12-а) і застосувати до нього заходи. Відповідний протокол позачергового засідання комісії опубліковано на сайті Харківської міської ради.

"Протягом липня поточного року до виконавчих органів Харківської міської ради приходили численні скарги від населення Шевченківського району міста про порушення карантинних обмежень розважальним закладом Galaktika Club", —сказано в протоколі.

Рейд з представників виконавчих органів міськради, Управління Держнагляду і Держспоживлужби до приміщення клубу не впустили.

Після цього керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, віце-мер Андрій Руденко підписав розпорядження від 23 липня про тимчасове припинення роботи деяких закладів. Серед них був клуб Galaktika. Незважаючи на це, заклад продовжив працювати. 19 серпня міськрада звернулася до поліції. Однак жителі повідомляли, що клуб досі продовжує приймати відвідувачів.

"Керівництво відкрито ігнорує вимоги протиепідемічних заходів, визначених Кабінетом міністрів України, розпорядженнями головного санітарного лікаря України, протоколами комісій з питань техногенно-екологічної безпеки державного, регіонального та міського рівня", — відзначили на засіданні комісії.

Після перевірки поліцейським порекомендували "застосувати дієві заходи реагування".

Як писав KHARKIV Today,  23 липня тимчасово заборонили роботу п'яти закладів Харкова. Крім Galaktika, — це піцерія "Scorini" (проспект Тракторобудівників, 59/56), клуб "Malina" (проспект Московський, 47), кафе-бар "Шишка" (проспект Героїв Сталінграда, 176/1), кафе "Чарка" (вулиця Косарєва, 13-б). Всі ці заклади ігнорували правила карантину.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.