Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Збірна України посіла друге місце на Паралімпіаді

Атлети вибороли 29 медалей.

Українська збірна здобула рекордний успіх на Паралімпійських іграх у Пекіні.

За 9 днів змагань спортсмени виграли 29 медалей: 11 золотих, 10 срібних, 8 бронзових і в підсумку посіли друге місце у загальнокомандному заліку та за загальною кількістю нагород. У загальнокомандному заліку Україна посіла друге місце, поступившись лише господарям Паралімпіади, китайській збірній. На Третьому місці — Канада. Збірну Росії на Ігри не пустили через військову агресію РФ щодо України.

Найкращий результат у збірній показала харківська спортсменка Оксана Шишкова. Убіатлоністки — три золоті і дві срібні нагороди. Ще одна спортсменка з Харкова, Людмила Ляшенко, теж виступила дуже успішно, здобувши одне "золото", одне "срібло" та одну "бронзу".