Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У четвертий день Паралімпіади троє харківських спортсменів взяли по медалі

На рахунку харків'ян лише за день — золото, срібло та бронза.

У Пекіні пройшли біатлонні гонки.

Четвертий день зимових Паралімпійських ігор у Пекіні приніс Україні дев'ять нагород. Усі вони були отримані у різних класах біатлонних гонок на 10 кілометрів. Тільки синьо-жовті кольори майоріли над п'єдесталом пошани одразу у двох видах програми. Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті.

Зокрема, харків'яни вибороли золото (Віталій Лук'яненко), срібло (Оксана Шишкова) та бронзу (Людмила Ляшенко).

У жінок серед учасниць із поразкою опорно-рухового апарату (клас стоячі): золото виборола Ірина Буй, срібло — Олександра Кононова, бронзу — Людмила Ляшенко.

У чоловіків, котрі змагалися у категорії з порушенням зору, вся перша п'ятірка залишилася за представниками України. Віталій Лук'яненко (клас B3, гайд Бабар) став уже дворазовим чемпіоном Паралімпіади-2022. Компанію на п'єдесталі йому склали Анатолій Ковалевський (клас B2, гайд Мукшин) та Дмитро Суярко (клас B2, гайд Никонович).

Віце-чемпіонами Паралімпіади, здобувши свою другу та третю медалі Пекіна-2022 відповідно, стали Григорій Волчинський (клас LW8) та Оксана Шишкова (клас B2, гайд Марченко). Бронзу виборов Тарас Радь (клас LW12).

Раніше у Пекіні Оксана Шишкова виграла дві золоті медалі у лижних та біатлонних гонках. Медалі також завоювали  Віталій Лук'яненко (золото) та Людмила Ляшенко (срібло).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.