Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські паралімпійці продають медалі для допомоги університету

Фото: Марина Литовченко
Медалі продають Марина Литовченко та Людмила Ляшенко.

Зібрані кошти підуть на допомогу ХНУ ім. Каразіна.

Харківські паралімпійки Марина Литовченко (настільний теніс) та Людмила Ляшенко (лижі та біатлон) продають медалі, отримані на Паралімпіадах, щоб допомогти потерпілому у війні Харківському національному університету ім. В. Н. Каразіна. Про це дівчата повідомили на своїх шпальтах Facebook.

"Я вирішила допомогти своєму Каразинському університету в ці лихоліття, коли багато його будівель зруйновано, коли студенти і викладачі потребують щоденної допомоги. Я вирішила продати найдорожчу зі своїх нагород — золоту паралімпійську медаль із Токіо-2020, щоб університет жив і повноцінно працював . Особливо символічним є те, що у півфіналі та фіналі Паралімпіади у Токіо я з рахунком 3:0 обіграла двох представниць Росії", - зазначила Марина Литовченко.

Аукціон з продажу медалі Марини Литовченко триватиме до 30 квітня. Стартова ціна становить 10 000 доларів. Охочі купити медаль можуть писати Марині Литовченко в коментарях під постом або в особисте повідомлення.

ляшенко
Фото: Людмила Ляшенко

Ініціативу Марини Литовченко підтримала її подруга, учасниця Паралімпіади Людмила Ляшенко. Біатлоністка назвала ХНУ ім. Каразіна серцем Харкова і оголосила про продаж двох медалей з Паралімпіади 2018 року — золотої та бронзової.

"Моя близька подруга Марина Литовченко виставила на продаж свою паралімпійську медаль, щоб отримані кошти були перераховані на допомогу її Університету — студентам та співробітникам. Я вирішила приєднатися до цієї благодійної акції, адже неодноразово я була у стінах цього величного Університету з більш ніж 200 історією", - пояснила Ляшенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські біатлоністки вибороли дві золоті медалі на Паралімпіаді

Аукціон із продажу двох медалей Ляшенко також триватиме до 30 квітня. Стартова ціна однієї медалі становить 10000 доларів. Бажаючі придбати медаль можуть писати у коментарі на сторінці спортсменки або особисте повідомлення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.