Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські біатлоністки вибороли дві золоті медалі на Паралімпіаді

Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова виступали в індивідуальних перегонах.

Харківські біатлоністки Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова здобули золоті медалі у біатлоні.

Про це повідомили у Комітеті молоді та спорту Верховної Ради.

Ляшенко виступала у класі стоячи, Шишкова — в індивідуальній гонці спортсменок із порушеннями зору. Оксані Шишковій 30 років, вона народилася у Харкові, у 2018 році на Паралімпіаді у Південній Кореї стала дворазовою чемпіонкою та здобула три срібні та одну бронзову нагороду. У Пекіні вона вже взяла два "золота" і два "срібла".

28-річна Людмила Ляшенко виграла Олімпійські змагання вперше. Вона родом із Запоріжжя, але навчається у Харківській академії фізкультури та спорту. У 2018 році на Паралімпіаді у Південній Кореї Ляшенко тричі ставала бронзовою призеркою.

Збірна країни у загальному медальному заліку посідає друге місце, поступаючись лише збірній Китаю. За підсумками семи днів змагань наші паралімпійці отримали 25 медалей (9 золотих, 10 срібних та 6 бронзових). На сьогоднішній день — це найкращий результат в історії збірної України.