Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 квітня, 2021 - 17:47

Харківський "Металіст" визнали банкрутом

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
стадион "Металлист". Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Відповідне рішення виніс Господарський суд Харківської області.

За рішенням суду стартувала ліквідаційна процедура "Металіста".

22 квітня Господарський суд Харківської області визнав футбольний клуб "Металіст" банкрутом. Про це повідомили у Вищому господарському суді з посиланням на постанову Господарського суду Харківської області від 22 квітня.

В Єдиному реєстрі судових рішень текст зазначеної постанови поки не опублікований.

Відзначимо, в квітні 2021 року Господарський суд Харківської області замінив кредитора по "Металісту" його правонаступником — це Головне управління Державної податкової служби в Харківській області як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України.

Згідно з матеріалами справи, в грудні 2019 року Господарський суд Харківської області призначив арбітражну керуючу Олену Левкович розпорядником майна-керівником боржника футбольного клубу "Металіст".

У березні 2020 року до реєстру кредиторів футбольного клубу "Металіст" включили визначені судом вимоги Головного управління Державної податкової служби в Харківській області — 14 598 261,06 гривні основного податкового боргу 2 461 408,34 гривні штрафних санкцій і 3 200 гривень судового збору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проти харківського бізнесмена ввели санкції

Згідно з даними Opendatabot, кінцевим бенефіціарним власником публічного акціонерного товариства "Футбольний клуб "Металіст" все ще є Сергій Курченко.

Як писав KHARKIV Today, Харківська міська рада звернулася до Харківської обласної державної адміністрації з пропозицією про безкоштовну передачу з державної в комунальну власність майна футбольного клубу "Металіст". Також в міськраді вирішили просити Кабінет міністрів України  дозволити їй керувати корпоративними правами, конфіскованими у публічного акціонерного товариства "Футбольний клуб "Металіст" і товариства з обмеженою відповідальністю "Металіст Холдинг".

Нагадаємо, в жовтні 2017 року держава конфіскувала майно футбольного клубу "Металіст" у бізнесмена Сергія Курченка, який втік до Росії. Конфіскований "Металіст" віддали в управління обладміністрації. Але зареєстрували конфісковане майно в Державному реєстрі нерухомого майна лише на початку 2020 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.