Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 листопада, 2020 - 22:30

Штаб проти поширення COVID-19 обіцяє реагувати на скарги госпіталізованих хворих

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Можна поскаржитися на відсутність кисню, ліків або відмову в госпіталізації.

До вирішення проблем, пов'язаних з лікуванням коронавірусу, хочуть підійти системно.

Увечері, 23 листопада, голова благодійного фонду "Свої" Леся Литвинова розповіла, що в Міністерстві охорони здоров'я не бачать реальної ситуації по боротьбі з коронавірусом. Головні лікарі лікарень не говорять про проблеми, про "жахи" в МОЗ дізнаються з соцмереж. Тепер хворі можуть поскаржитися, заповнивши Google-форму. Про це волонтер написала у своєму Facebook.

"Потім мені дзвонив цілий начальник штабу з важкою назвою "Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов'язаною з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19". Начальник штабу готовий був вирішувати "найбільш кричущі випадки". А я все намагалася пояснити, що я не хочу вирішення питань в ручному режимі. Що немає ніякого толку рятувати одного пацієнта за рахунок іншого тільки тому, що в одного є мій телефон, а в іншого немає", — пояснила Леся Литвинова.

Відзначимо, начальником цього штабу значиться заступник голови Міністерства охорони здоров'я і головний санлікар Віктор Ляшко.

Для оперативного реагування на проблеми, пов'язані з госпіталізацією, доступом до кисню, відсутністю ліків в лікарнях і так далі створили Google-форму. Волонтер уточнила, що в штабі обіцяли швидко відповідати і адекватно реагувати на проблеми. Перейти на неї можна за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні запрацював контакт-центр протидії коронавірусу

Як писав KHARKIV Today, на початку листопада в "інфекціонці", де приймають тільки хворих коронавірусом, пацієнти чекали черги до палати і дихали киснем в приймальному відділенні. 18 листопада до лікарень міста і області передали 370 кисневих концентраторів. У Харківській області чекають 100 мільйонів гривень з бюджету на забезпечення лікарень киснем. За ці гроші хочуть провести централізований кисень, закупити концентратори, ємності і кисневі станції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.