Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 Серпень, 2020 - 19:28

Посилення карантину не буде: Харків залишили в "зеленій" зоні

"Червона" зона карантину в Харкові виявилася технічною помилкою.

Максим Степанов вибачився за технічну помилку і покартав ЗМІ за поширення інформації.

Сьогодні, 7 серпня, на брифінгу за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки і надзвичайних ситуацій, де перерозподіляли Україну на карантинні зони, міністр охорони здоров'я Максим Степанов про Харків нічого не сказав, але вибачився за технічну помилку і покартав ЗМІ за поширення "нібито офіційної інформації".

"Сьогодні відбулася технічна помилка, коли деякі інформаційні ресурси розповсюдили інформацію, яку вони побачили в Центрі громадського здоров'я. Це була суто технічна помилка одного з представників, який, роблячи ті чи інші моделювання, зробив цю помилку і ця інформація з'явилася спочатку на ресурсах ЦГЗ, а потім журналістами була поширена, що це нібито офіційна інформація", — сказав Степанов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт: Харків повернувся з "червоної" зони карантину до "зеленої"

Крім цього, міністр вибачився за технічну помилку і попросив користуватися інформацією, яку надає МОЗ.

За підсумками засідання комісії Харків залишився в "зеленій зоні". Степанов розповів, що зміни торкнуться двох міст: Луцька (з "червоної" його переведуть до "помаранчевої" зони) і Тернополя (з "червоної" зони — в "жовту"). Перехід відбудеться з завтрашнього дня, 8 серпня.

Раніше KHARKIV Today писав, що опівдні в п'ятницю, 7 серпня, Харків потрапив до "червоної" зони "коронавірусної карти", опублікованій Центром громадського здоров'я. Через кілька годин карта оновилася, Харків повернувся до "зеленої" зони. Пізніше в МОЗ повідомили, що офіційні дані по визначенню рівня епідемічної безпеки поширення COVID-19 з'являться тільки до вечора — за підсумками засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.