Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський не висуне соратницю Порошенка Світличну від "Слуги Народу" — Сазонов

Шанси на повноцінну участь Юлії Світличної у виборах мера Харкова — до того ж, від партії "Слуга Народу" — вкрай низькі.

Так оцінив електоральні перспективи ексголови Харківської облдержадміністрації політолог Кирило Сазонов. За його словами, соратниця Петра Порошенка Юлія Світлична досі не почала публічну кампанію, розраховуючи на те, що її кандидатуру від "Слуги Народу" погодить президент.

"Агітації Світлична не веде і, швидше за все, за два місяці до виборів вести не буде. Єдина піар-кампанія, яку вона провела останнім часом — це атака ботів, у ході якої всі натяки на народження у Світличної дитини називалися сексизмом. Політолог, навіть повністю лояльний до Світличної, отримував ярлик сексиста, якщо тільки згадував про те, що менше трьох місяців тому Юлія Олександрівна стала мамою. Звичайно ж, це впливає на її участь у виборчій кампанії", — зазначив Сазонов.

Водночас він вважає, що підтримку "Слуги Народу" Світлична, яка є зараз позафракційним депутатом Верховної Ради, не отримає.

"Занадто багато протиріч. Вона соратниця Порошенка, вона — близька партнерка Райніна, який зараз з Медведчуком, вона була некомпетентною губернаторкою, яку Зеленський особистим рішенням відправив у відставку. Є інформація про її перемовини з Офісом, проте остаточне слово — за Зеленським. А він на це не піде. Так само і націонал-патріотичні сили Харкова відмовилися розглядати Світличну в якості єдиного кандидата", — пише Сазонов.

Як вважає політолог, Світлична може шантажувати інших учасників виборів тим, що своєю участю вплине на їх результат: "І тому вона не говорить ні так, ні ні. Вона чекає хорошої пропозиції".

Нагадаємо, у харківських ЗМІ з'явилася інформація про можливу участь Юлії Світличної у виборах мера 31 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.