Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зеленський звільнив голову Харківської облдержадміністрації

Айна Тимчук обіймала посаду з листопада 2020 року.

Айна Тимчук більше не очолює Харківську облдержадміністрацію.

Увечері 11 серпня указ про звільнення голови Харківської обласної державної адміністрації підписав президент Володимир Зеленський. Відповідний документ опублікований на сайті Офісу президента. Причина звільнення в Указі № 355/2021 вказана коротко "в зв'язку з поданою заявою".

Раніше звільнення Айни Тимчук погодив Кабінет міністрів.

Нагадаємо, 27 листопада 2020 року Володимира Зеленського призначив головою Харківської обласної державної адміністрації Айну Тимчук, яка очолювала апарат Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Вона приступила до нових обов'язків 1 грудня 2020 року.

Як писав KHARKIV Today, 47-річну чиновницю добре пам'ятають старожили харківської політики. У 2010 році, коли Геннадій Кернес вперше виграв вибори мера, він покликав Айну Тимчук в команду: спочатку радницею, потім — керуючою справами виконкому. Тоді Айна ще носила прізвище Риженко. Її першим чоловіком був Сергій Риженко, який працював заступником міністра охорони здоров'я і головним санітарним лікарем України. Айна Тимчук пропрацювала в Харкові чотири роки, а після повернулася працювати в рідний Дніпро.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.