Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківському "Голосі" розповіли про борди з Притулою

Фото: Facebook / "Голос.Харків"
У Харкові з'явилися борди із зображенням Сергія Притули.

У регіональному об'єднанні партії не знають про висунення шоумена і члена партії "Голос" Сергія Пріутли кандидатом в Харківські міські голови.

Увечері 15 травня харківське територіальне об'єднання партії "Голос" опублікувало заяву. Партійці вирішили відповісти на численні запити про чутки навколо "висунення" Сергія Притули на пост мера Харкова і назвали ситуативною, штучною "медійну кампанію", яка була створена невідомо ким. Інформація про це опублікована на сторінці "Голос. Харків" у Facebook.

"Харківські партійці не мали жодної комунікації ні з центральним офісом партії, ні з Сергієм. Таким чином, ми не маємо ніякого відношення до цієї історії", — пояснили в регіональному об'єднанні партії.

Харківський "Голос" планує приєднатися до дискусії про висунення єдиного кандидата від демократичних, проукраїнських сил в Харкові.

На сторінці Сергія Притули у Facebook користувачі соцмережі йому задають питання про участь в мерських перегонах у Харкові, але вони залишаються без відповіді. Ніяких заяв сам шоумен не робив.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тиждень зі смаком. Виборчі перегони і нові охочі балотуватися в мери

Нагадаємо, члена партії "Голос" Сергія Притулу називають можливим кандидатом в мери Харкова. Восени 2020 року він балотувався в мери Києва від цієї партії, але програв. 15 травня борди із зображенням Сергія Притули помітили в Харкові. .

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.