Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тетяна Єгорова-Луценко перемогла на виборах

Фото: соцмережі.
Діюча голова Харківської обласної ради змінила ексочільника обласної ради.

Голову Харківської обласної ради Тетяну Єгорову-Луценко обрали Президентом Української асоціації районних та обласних рад.

28 вересня на Зʼїзді Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад" за неї віддали голоси 108 із 116 кандидатів. На посаду також претендував депутат Харківської облради, ексголова Харківської облради Сергій Чернов, який очолював УАРОР понад 10 років.

Тетяна Єгорова-Луценко вважає, що Асоціації потрібно перезавантаження. У програмі вона обіцяє: забезпечити належні матеріальні та фінансові умови для здійснення районними та обласними радами власних повноважень; через консолідовану співпрацю з державними органами та політичними елітами поновити повноваження і фінансове забезпечення діяльності районних рад, їх інституційну спроможність; удосконалити механізми впливу районних та обласних рад на визначення пріоритетів регіонального та місцевого економічного розвитку; досягти балансу інтересів районних та обласних рад у формуванні державної та регіональних політик.

На З`їзді також обрали першого віце-президента Асоціації. Ним став голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Тетяна Єгорова-Луценко очолює Харківську обласну раду з 19 серпня 2021 року, 25 жовтня 2020 року була обрана депутаткою Харківської обласної ради VІІІ скликання від "Слуги Народу". З грудня 2017 по грудень 2019 року була керівницею Головного територіального управління юстиції в Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, голова Харківської обласної ради повідомила, що братиме участь у виборах на пост президента Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.