Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президенту запропонували кандидатів на голів звільнених громад Харківщини

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Голові держави подадуть перший пул кандидатів.

Не всі голови громад залишилися вірними Україні.  

На звільнених територіях функціонуватимуть військові адміністрації. Їхніх голів має погодити президент Володимир Зеленський. Перші кандидатури уже подані до Офісу президента.  

"Першим завданням обласної військової адміністрації є фактично відновлення органів державного управління, органів місцевого самоврядування. У Харківській області діють сім районних військових адміністрацій, керівники усі дні, від першого дня повномасштабного вторгнення, знаходяться на робочому місці. Вже сьогодні обласна військова адміністрація подає на Офіс президента перший пул кандидатів на військові адміністрації, згідно закону про особливості дії воєнного стану. Тобто, в межах обʼєднаних територіальних громад, понад 20 їх, планується обласною військовою адміністрацією утворити військові адміністрації, для того щоб максимально у пришвидшений час відновити діяльність органів державної влади, територіальних органів, центральних органів виконавчої влади", — пояснив заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Роман Семенуха в ефірі національних телеканалів 19 вересня..

Нагадаємо, призначити військові адміністрації планували у громадах, які були під окупацією, де наразі немає голів та депутатського корпусу або до них виникають питання.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці березня стало відомо, що мер Балаклії Іван Столбовий співпрацює з окупантами. На початку квітня зʼявилася інформація про його відʼїзд до Росії. Івану Столбовому заочно оголосили підозру у державній зраді. Зрадниками також стали мер Куп'янська Геннадій Мацегора, якого потім заарештували росіяни та мер Вовчанська Анатолій Степанець, котрий спочатку відмовлявся від співпраці з ворогом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.