Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Підтвердиться громадянство Росії — знімемо: голова Харківської облради про свого заступника

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Богдан Мальований був призначений на місце Андрія Малиша, якого підозрюють у отриманні хабара.

Тетяна Єгорова-Луценко попросила СБУ ще раз перевірити громадянство свого заступника із "ОПЗЖ". Говорить, спецперевірку перед призначенням він пройшов.

Богдан Мальований залишається заступником голови Харківської облради. Він не відсторонений. СБУ перевірить наявність у Мальованого другого громадянства.

"На момент його призначення були проведені всі спеціальні перевірки. Відповідно до цих спеціальних перевірок, у нас не було жодної інформації щодо того, що має подвійне громадянство. Звичайно, якби воно було, я б не сумнівалася ні хвилини і скликала б позачергову сесію з приводу заміни, зняття його з посади. Підписала звернення до СБУ з приводу перевірки тих фактів, про які писали народні депутати, які були у ЗМІ, і у разі, якщо цей факт підтвердиться, Служба безпеки проведе розслідування, надасть інформацію, то, звичайно, терміново буде скликана сесія і я ініціюватиму зняття його з посади. Він, як я й казала, коли ми його обирали, молодий досвідчений юрист і мені цікаво було, щоб він попрацював, щоб молода була оновлена команда. Звичайно, для мене дуже важливою є ця ситуація з подвійним громадянством", — сказала Єгорова-Луценко.

Голова облради обіцяє ініціювати зняття Мальованого, як тільки отримає підтвердження із СБУ.

Нагадаємо, народний депутат від ЄС Ірина Фріз опублікувала отримані нею законним шляхом документи про російське громадянство Мальованого. Водночас Мальований у коментарі "Суспільному" сказав, що вперше чує про своє подвійне громадянство.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.