Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олег Синєгубов розпочав роботу

Фото: Telegram/Олег Синегубов
Голова Харківської обладміністрації провів першу апаратну нараду.

29 грудня Олег Синєгубов провів першу апаратну нараду як голова Харківської облдержадміністрації.

На нараді були присутні заступники голови ХОДА Олександр Скакун, Роман Семенуха, Антон Деньгуб, Михайло Черняк і Михайло Харнам, голова апарату облдержадміністрації Вікторія Белявцева.

"Почув доповіді керівників напрямків про те, що стоїть на порядку денному в країні та області: хід вакцинації, реалізація президентської програми "Велике будівництво", стабільне проходження опалювального сезону. Чекаю від керівників швидкої реакції на надані доручення та поставлені завдання", — написав голова ХОДА.

За словами Синєгубова, він налаштований на стабільну роботу облдержадміністрації.

Також на нараді були присутні: начальник управління у справах молоді та спорту Костянтин Ананченко, керівник справами виконавчого апарату Харківської облради Оксана Малишева, директор департаменту культури Людмила Терещенко, директор департаменту освіти Анжеліка Крутова, голова патрульної поліції у Харківській області Альона Стрижак, начальник головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександр Волобуєв, голова Служби автодоріг Харківської області Андрій Алексєєв, директор держпідприємства "Дороги Харківщини" Ігор Турченко.

Напередодні, 28 грудня, Олег Синєгубов підписав перше розпорядження про початок роботи.

Нагадаємо, 24 грудня президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олега Синєгубова головою Харківської облдержадміністрації. Останні два роки Олег Синєгубов очолював Полтавську облдержадміністрацію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.