Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський депутат очолив комісію ВР з воєнних злочинів Росії

Олександр Бакумов. Фото: Facebook
Олександр Бакумов був ініціатором створення комісії.

Спецкомісія Верховної Ради, зокрема, займатиметься імплементацією принципів і норм міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права. 

1 липня парламентарі проголосували за проєкт постанови про утворення тимчасової спеціальної комісії з питань міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права в умовах збройної агресії Російської федерації проти України. Підтримку надали 277 депутатів, 75 не голосували. Відповідна інформація опублікована на сайті Верховної Ради.

Проєкт постанови вніс нардеп Олександр Бакумов, який і очолив спецкомісію. Разом з ним у комісії працюватимуть іще 14 депутатів, серед них — харківʼянка Марія Мезенцева.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Офісі президента розповіли, чому Росія мститься Харкову

У тому числі, завданнями спецкомісії будуть: розробка проєктів законів, інших актів Верховної Ради з імплементації принципів і норм міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права, які регулюють поведінку сторін конфлікту та встановлюють відповідальність за вчинення міжнародних злочинів, попередній розгляд та підготовка висновків і пропозицій щодо проєктів загальнодержавних програм з питань дотримання та реалізації норм міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права, аналіз практики застосування законодавчих актів та міжнародних договорів у галузі міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права у діяльності державних органів. 

Нагадаємо, у 2019 році Олександра Бакумова обрали до Верховної Ради за мажоритарним округом №173 у Харкові. Парламентар — член комітету з питань правоохоронної діяльності. До обрання до Верховної Ради Олександр Бакумов був проректором Харківського національного університету внутрішніх справ.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.