Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кандидат у мери Харкова припинив передвиборчу кампанію

Про припинення передвиборчої кампанії повідомив Сергій Ряполов.

Причиною дострокового припинення передвиборчої кампанії Сергія Ряполова став коронавірус.

Сергій Ряполов достроково припинив передвиборчу кампанію кандидата на посаду мера Харкова. Про це повідомив Ряполов на своїй сторінці у Facebook.

"Багато людей у ​​Фейсбуці питали, чому я припинив передвиборчу кампанію тиждень тому. Відповідь дуже проста. Більше тижня тому я разом із сім'єю захворів на COVID. Моя дружина не щеплена, вона принципово це не робила. Вона хворіла дуже важко, втратила 5% легенів. "Я перехворів дуже легко і майже без наслідків, без будь-яких. Хворів як на нежить",  — розповів Ряполов.

Вже колишній кандидат у мери Харкова закликав жителів прийти на вибори 31 жовтня, наголосивши, що явка буде дуже низькою, черг не буде, а отже, виборці не заразяться на коронавірус. До того ж, на всіх дільницях будуть антисептики та стежитимуть за дотриманням карантинних правил. Ряполов закликав голосувати за Костянтина Немічева.

"Якщо ви визначилися, підіть і проголосуйте. Це велика можливість демократичної меншості чи половини зробити свій вибір і провести свого кандидата на вибори та на перемогу. Я вам раджу проголосувати за єдиного кандидата від демократичних проєвропейських сил — Костянтина Немічева. 5 — номер у бюлетені", — сказав Ряполов.

Відзначимо, Сергію Ряполову — 40 років, безробітний. Документи до виборчої комісії подав 29 вересня. Збирався йти на вибори як самовисуванець. Засновник фірми "Еко-світло", у 2020 році балотувався від партії "Блок Світличної "Разом!" до Харківської облради, активіст євромайдану. За даними слідства, у січні 2014 року тоді ще мер Харкова Геннадій Кернес та його охоронці викрали Сергія Ряполова і Олександра Кутяніна. У цій справі триває суд, Геннадія Кернеса та його охоронців звинувачують у викраденні, тортурах та загрозі вбивством.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.