Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігоря Терехова просять демонтувати серп і молот

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Декомунізувати будівлю просили неодноразово.

Будівлю Харківської міськради пошкодив ракетний удар на початку березня. Наразі радянський герб можна демонтувати під час реконструкції.

30 травня депутатське звернення до Харківського міського голови Ігоря Терехова відправила депутатка Харківської облради Галина Куц ("Європейська Солідарність"). Вона пропонує демонтувати радянський герб із серпом та молотом, які встановлені на фасаді будівлі міськради.

"Таких звернень від різних людей і спільнот було багато. Відповіді були різні: і що це має якусь історичну цінність, і що демонтаж герба може зруйнувати будівлю і так далі. А зараз будівля міськради все одно вже пошкоджена і негайно потребує реконструкції внаслідок російських бомбардувань Харкова. Тому у мене є велика надія, що крига вже скресла і під час реконструкції будівлі буде демонтовано символіку комуністичного тоталітарного режиму", — написала депутатка Харківської облради у Facebook.

Фото: Facebook/Галина Куц
Фото: Facebook/Галина Куц

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська топонімічна група збирає пропозиції щодо перейменування російських назв

Нагадаємо, оприблизно о 13:00 2 березня снаряд прилетів до Палацу праці на площі Конституції. Від ракетного удару в усіх сусідніх будинках, зокрема Харківській міськраді, немає вікон. Руйнування були і у житлових багатоповерхівках.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.