Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 лютого, 2021 - 13:13

Голова партії "Слуга Народу" готовий поспорити, що вибори в Харкові скоро призначать

Необхідні документи для початку процесу у Верховній Раді вже нібито прислали.

Голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко готовий був поспорити з ексмером Харкова Михайлом Добкіним про те, що вибори призначать.

Увечері, 25 лютого, Олександр Корнієнко та Михайло Добкін були в гостях програми "Народ проти з Наташею Влащенко" на телеканалі "Україна 24". Колишній мер Харкова просив голову партії "Слуга Народу" зняти маски і уточнив, що харків'яни оцінять, якщо в місті призначать вибори. Олександр Корнієнко відповів — це станеться до квітня.

"Нам прийшов лист, ми будемо призначати скоро. Я думаю, в березні, давайте на спір, до квітня призначимо", — сказав Корнієнко.

Михайло Добкін не став з ним сперечатися і відповів: "Чомусь я вам вірю".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ми не займаємося мухлюванням": голова "Слуги Народу" про висунення кандидата на вибори мера Харкова

Як писав KHARKIV Today, 24 лютого депутати Харківської міськради на сесії достроково припинили повноваження міського голови Геннадія Кернеса. Після того, як міськрада взяла до відома смерть мера і достроково припинила його повноваження, секретар міськради Ігор Терехов мав направити це рішення депутатів до Верховної Ради. Тоді профільний комітет ВР зможе зробити подання про призначення позачергових виборів у місті. Після цього питання повинні розглянути в залі парламенту.

Нагадаємо, в кінці січня профільний комітет ВР розглядав питання про призначення виборів в Харкові. Члени комітету не змогли передати питання нардепам, оскільки не отримали копії документів — свідоцтва про смерть мера Геннадія Кернеса або рішення Харківської міськради про визнання його померлим. До цього, на сесії 30 грудня, депутати Харківської міськради не припинили повноваження Кернеса, який помер 16 грудня, і, відповідно, не визнали його померлим.

Найближчий час, коли в Харкові можуть відбутися вибори мера, — жовтень 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.