Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Екскандидат у депутати від "Слуги Народу" став чиновником Харківської військової адміністрації

Фото: Facebook/Руслан Гвілія
Руслан Гвілія став заступником начальника Управління у справах молоді та спорту.

Гвілія керує юридичною компанією та благодійною організацією.  

Руслана Гвілія призначено на посаду заступника начальника управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації. Про це він повідомив у своїх соцмережах. На офіційному сайті ХОВА поки що немає інформації про це.  

"Маю честь прикрасити цей гарний кабінет і заступити на посаду заступника начальника управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації", — написав він.

Гвілія додав, що хоче разом із молоддю та дітьми пробігти марафон перемоги вулицями вільного Харкова.

Відомо, що 37-річний Гвілія керує юридичною компанією "Честь та гідність", а також благодійною організацією "Єдина країна — це Україна". У 2020 році Руслан Гвілія балотувався до Харківської облради від партії "Слуга Народу", але марно: набрав усього 73 голоси на своєму окрузі. 

Інформація про чиновника є у Вікіпедії, там зазначено, що він з дитинства захоплювався спортом, особливо боксом, має три вищі освіти. Також у дописі є інформація щодо батька Руслана Гвілії, який очолює "Дворічанську харчосмакову фабрику". У Вікіпедії є відомості про те, що чиновник військовозобовʼязаний у званні рядовий. 

Нагадаємо, у серпні нового директора призначили у департаменті культури та туризму Харківської ОВА. Ним став депутат Харківської міськради від "Слуги Народу" Едуард Павленко.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.