Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутат від "Слуги Народу" очолив департамент у Харківській адміністрації

Фото: ХОВА
Призначено директора департаменту культури та туризму ХОВА.

Директором департаменту культури та туризму Харківської обласної військової адміністрації призначений Едуард Павленко.

Його представила заступниця голови ХОВА Віта Ковальська. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Зазначимо, Едуард Павленко закінчив у 2005 році  Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця (спеціальність — міжнародна економіка). У 2012 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого ("Правознавство"). З 2018 по 2019 рік навчався у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії при Президентові України ("Публічне управління та адміністрування").

Працював у "Правекс-Банку", займався бізнесом. З 2020 року працював заступником начальника управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Едуард Павленко був помічником народного депутата від "Слуги народу" Олександра Бакумова. У 2021 році став депутатом Харківської міської ради восьмого скликання від партії "Слуга народу", після того, як повноваження склала Рената Казанська. Одружений, є син.

Він змінив на посаді Людмилу Терещенко.

Як писав KHARKIV Today, 29 липня у ХОВА повідомили призначення на посаду директора обласного департаменту науки та освіти Олексія Литвинова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.