Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Професор став чиновником Харківської обласної адміністрації

Олексій Литвинов. Фото: ХОВА
Олексій Литвинов — професор університету внутрішніх справ.

Попередниця Олексія Литвинова, Анжеліка Крутова, очолювала департамент більше двох років. 

Директором обласного департаменту науки і освіти став Олексій Литвинов. Про це 29 липня повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації. 

За словами заступниці голови ХОВА Віти Ковальської, на посаду призначили досвідченого та професійного керівника.

Олексій Литвинов — доктор юридичних наук, професор, заслужений працівник освіти України. Понад 20 років працював у системі вищої школи Харківщини, пройшов шлях від курсанта і слухача магістратури до завідувача кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Напрямками наукової діяльності Олексія Литвинова є проблеми протидії злочинності, організаційно-функціональні засади боротьби зі злочинністю та запобігання злочинам; аналітико-прогностичні процедури в діяльності правоохоронних органів. Під його науковим керівництвом захищено дві докторських дисертації та понад 20 кандидатських дисертацій. Олексій Литвинов опублікував понад 200 наукових праць.

Зазначимо, у Харківському національному університеті внутрішніх справ працював і голова ХОВА Олег Синєгубов. До призначення головою Полтавської обласної адміністрації у 2019 році, Олег Синєгубов був деканом факультету №6 у виші. 

Нагадаємо, із липня 2020 року обласний департамент освіти і науки очолювала Анжеліка Крутова.  

Як писав KHARKIV Today, нового керівника призначили в обласному департаменті агропромислового розвитку, ним став Андрій Дорожко.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.