Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Блогер хоче стати мером Харкова. Він подав документи до харківського міськвиборчкому

Фото: соцсети.
Саша "Псих" називає себе єдиним нетехнічних кандидатом.

До Харківської територіальної виборчої комісії вже подали документи шестеро чоловік.

Увечері 24 вересня документи приніс Олександр Кондрусик. Він раніше писав у соцмережах, що планує балотуватися у мери Харкова і назвав себе першим нетехнічних кандидатом. Він подав документи як самовисуванець.

Раніше Кондрусик брав участь у виборчих кампаніях. Восени 2020 року він хотів стати депутатом Харківської міськради від партії "Наш край", але не пройшов.

На своїх сторінках у соцмережах пише, що виступає за російську мову. У грудні 2020 року, у день похорону Геннадія Кернеса, він писав: "перші особи України не приїхали на прощання з Геннадієм Кернесом сьогодні, не приєдналися до півторамільйонного міста. Не спромоглися. Мені це говорить лише про те, що вони перші особи не всієї України, далеко не всієї. Ну і ладно, повітря у Харкові чистіше буде .. А ми завжди будемо пам'ятати нашого Мера ... "

Олександр Кондрусик, 52 роки, член партії "Наш край", тимчасово безробітний. У липні 2021 року намагався вступити до Академії фізкультури.

Нагадаємо, 21 вересня міськвиборчком почав приймати документи потенційних кандидатів у мери. Про своє бажання вже заявили самовисуванці Михайло Добкін, Костянтин Немічев, Дмитро Маринін, Валерій Говоров. Від партії Шарія планує балотуватися Володимир Плетньов. Виборчком буде приймати документи до 30 вересня. Вибори Харківського міського голови відбудуться 31 жовтня. Усі кандидати повинні внести заставу 271 659 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.