Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

За мандат у 179 окрузі поборються засновниця газети і безробітний

Фото: KHARKIV Today / Сергей Козлов
Выборы. Фото: KHARKIV Today / Сергей Козлов
Співробітник "Укргазвидобування" Микола Музиченко і одна із засновниць газети "Харківські вісті" Ірина Бондар хочуть стати нардепами.

Микола Музиченко та Ірина Бондар подали декларації в якості кандидатів у народні депутати України.

Ще двоє харків'ян планують поборотися за мандат на позачергових парламентських виборах у 179 окрузі з центром в Краснограді, де переміг нардеп Олексій  Кучер, але став головою Харківської обласної державної адміністрації. Декларації в якості кандидатів у нардепи опублікували на сайті НАПКА співробітник "Укргазвидобування" Микола Музиченко і одна із засновниць газети "Харківські вісті" Ірина Бондар.

Згідно з декларацією, Микола Музиченко за рік в "Укргазвидобуванні" заробив 328 820 гривень (27 401 гривень на місяць). У його річний дохід також увійшли 87 615 гривень пенсії. Зараз він перебуває на обліку в Харківському міському центрі зайнятості. У 2019 році йому виплатили 69 683 гривень допомоги по безробіттю. Відомо, що в 1994 році він закінчив Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Заощадження Музиченко зберігає тільки на банківських рахунках - 9050 євро і 1611 гривень. Серед його майна — дві квартири — у Харкові та Києві. Останню він придбав у 2016 році. Вартість житла невідома.

У декларації Ірини Бондар вказана квартира в Харкові, придбана нею в 2011 році за 160 000 гривень, і автомобіль Peugeot 2016 року випуску за 563 000 гривен. За рік роботи в "Харківських вістях" Бондар отримала 125 528 гривень зарплати.

Відзначимо, станом на 6 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала тільки одного кандидата в народні депутати по 179 округу — Ігора Швайку. Він висувається від політичної партії "Свобода".

 Як писав KHARKIV Today, про свої наміри балотуватися по 179 округу також заявила екс-начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко. Вдруге спробує стати нардепом від "Слуги народу" Вікторія Алексейчук, яка балотувалася по 174-му округу, але єдина з "слуг народу" програла в Харкові Олександру Фельдману. Ще один кандидат в окрузі — маловідомий Дмитро Огурцов

Нагадаємо, вибори в 179 окрузі відбудуться 15 березня. Нардепа від 179 округу Олексія Кучера 5 листопада 2019 року президент Зеленський призначив головою Харківської ОДА. Тому Кучер склав повноваження парламентаря. Представляти цей виборчий округ у Верховній Раді повинен інший народний обранець.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.