Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 вересня, 2020 - 10:36

За добу пожежі охопили 24 гектари території Харківської області

Иллюстративное фото: ГСЧС в Харьковской области
Горіла трава, хвойна підстилка і сміття.

Рятувальники називають причиною пожеж людський фактор.

14 вересня в природних екосистемах сталося 46 займань на площі 23,5 гектара. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС в Харківській області.

Найбільші пожежі трапилися в Ізюмському та Чугуївському районах. Про пожежу в селі Топольське (Ізюмський район) рятувальникам повідомили о 2:35. З'ясувалося, що там горіло сміття на площі 600 квадратних метрів. Пожежу повністю загасили через 4,5 години.

Біля села Леб'яже (Чугуївський район) вдень ​​загорілася трава і хвойна підстилка. Загальна площа пожежі склала 4,5 гектара. Ліквідувати пожежу вдалося через 6,5 години.

"Чи не єдиною причиною виникнення вчорашніх пожеж на відкритих територіях є людський фактор. Як бачимо, попередження рятувальників збуваються, а легковажне ставлення до їхніх порад призводить до катастрофічних наслідків", — підкреслили в ДСНС.

Жителів Харківської області закликають не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на природі. Заборонено створювати звалища та палити відходи, розводити багаття в лісі і кидати сірники, просочене горючими речовинами ганчір'я, спалювати рослинні залишки на полях, дозволяти дітям гратися із сірниками.

Нагадаємо, 2 вересня спалахнула масштабна пожежа на околиці села Гороб'ївка (Дворічанський район). Жителі не встигли врятувати тварин і речі. Всього згоріло 22 будинки, 33 людини залишилися без житла.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.