Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вибори під час карантину: як голосують у 179 окрузі (фото)

На дільниці привезли медичні маски, в черзі дотримуються відстані в метр і дезінфікують ручки.

KHARKIV Today стежить за ходом виборів у 179 одномандатному окрузі (Лозова, Красноградський, Кегичівський, Зачепилівський, Сахновщинський і Лозівський райони).

У ЦВК розповіли, що у зв'язку з карантином, введеним Кабінетом міністрів України через загрозу епідемії коронавірусної інфекції, члени дільничних виборчих комісій використовують індивідуальні засоби захисту, антисептики і при бажанні вимірюють температуру.

За словами члена ЦВК Ірини Єфремової, яка відповідає за забезпечення повноважень Комісії в Харківській області, на ділянках створили своєрідні безпечні лінії черги з дистанцією в один метр. Також періодично дезінфікують поверхню столів, кулькові ручки для виборців і регулярно провітрюють приміщення.

Також на ділянках чергують медики, які моніторять стан здоров'я виборців і допомагають ДВК здійснювати дезінфекцію.

Станом на 16:00 свій голос за кандидата віддали вже 22% виборців. За попередніми підрахунками у виборах зможуть взяти участь майже 147 000 виборців.

За порядком під час виборчого процесу на ділянках і в місцях розташування виборчих комісій стежать 480 поліцейських і 50 співробітників Національної гвардії України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в 179 окрузі: спостерігачі зафіксували порушення

Кореспондент KHARKIV Today побував на виборчих дільницях в Лозовій. Члени комісій говорять, що дискомфорту не відчувають, а шкільні технічні працівниці прибирають і дезінфікують приміщення. На ділянках для виборців підготували і медичні маски, але під час нашого візиту їх ніхто з відвідувачів не використовував, в масках сиділи тільки члени окружкомів.

Мер Лозової Сергій Зеленський розповів KHARKIV Today, що явка цього разу невелика, голосувати йдуть в основному люди похилого віку.

"Напередодні виборів ми провели нараду. Додатково на ділянки направили засоби захисту населення, щоб у разі потреби можна було надати допомогу людям. Щоб не було паніки, тому що завжди у виборчому процесі знаходяться бажаючі дестабілізувати ситуацію. Поки ніяких позаштатних ситуацій не було. Був конфлікт з громадською організацією, все владнали ", —говорить Зеленський, додавши, що на вибори прийшов з власної ручкою, яку завжди носить із собою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очень странные выборы. Зачем Зе заигрывает со Светличной?

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала в окрузі 40 кандидатів в народні депутати України. До фіналу передвиборної гонки троє з них вибули. Із 37 кандидатів, 27 — висунули політичні партії, 10 — самовисуванці.

Як писав KHARKIV Today, позачергові вибори в цьому окрузі призначили, тому що 5 листопада нардепа-переможця Олексія Кучера президент Зеленський  призначив головоюй Харкоівської ОДА. Кучер склав повноваження парламентаря.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.