Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2020 - 08:43

Дитяча поліклініка в Первомайському закрита на карантин — у кількох медпрацівників коронавірус

Фото: Facebook
У Первомайському Харківської області на карантин закрили дитячу поліклініку — кілька лікарів заразилися коронавірусом.

У місті Первомайському Харківської області на карантин закрили дитячу поліклініку через те, що у кількох її медпрацівників підтверджений коронавірус.

Про це повідомив міський голова Первомайського Микола Бакшеєв на своїй сторінці в Facebook. За його словами, двоє медиків госпіталізовані, ще двоє з температурою 37-39º знаходяться вдома. У лікарні проводиться дезінфекція та обстеження решти персоналу.

Дезинфекция в детской поликлинике в Первомайском
Дезінфекція в дитячій поліклініці Первомайського. Фото зі сторінки міського голови Миколи Бакшеєва в Facebook

"У зв’язку з лабораторним підтвердженням у декількох медичних працівників дитячої поліклініки інфекування CОVІD-19, її закрито на карантин (з 12.05.2020) для проведення робіт з дезінфекції та обстеження решти персоналу. Одночасно служба сімейних лікарів організує прийом дітей фахівцями, які мають негативний ПЦР- тест, тобто є здоровими", — написал Микола Бакшеєв в Facebook.

За його словами, дітей приймають лікарі, у яких негативний ПЛР-тест. Також міський голова Первомайського повідомив, що перша з хворих коронавірусом в місті мешканка 79 років, почуває себе краще і незабаром її переведуть у відділення інтенсивної терапії Харківської обласної інфекційної лікарні. Всього в Первомайському — 14 осіб з діагнозом COVID-19.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.