Весь в боргах: Фельдман позичив 10 мільйонів у банку, по 5 мільйонів у дружини Ложкіна і митрополита Онуфрія
Харківський нардеп від фракції "Опоплатформа — За життя" Олександр Фельдман відзвітував про доходи за минулий рік.
26 березня він опублікував декларацію на сайті Нацагентства з протидії корупції.
Згідно з документом, в 2019 році Фельдману заплатили за роботу нардепа майже 513 тисяч гривень, на 47 тисяч гривень більше, ніж в позаминулому році. Більше 250 тисяч гривень він отримав як почесний громадянин Харкова, це на 27 тисяч гривень більше, ніж в 2018 році. За роботу в однойменному благодійному фонді Фельдман отримав 68 тисяч гривень, майже на 7 тисяч гривень більше, ніж в позаминулому році. Дохід від продажу цінних паперів і корпоративних прав становив 10 тисяч гривень. "Приватбанк" заплатив Фельдману понад мільйон гривень.
Однак ці доходи не зрівняються з тим, що позичив нардеп. В "Комерційному індустріальному банку" йому дали 10 мільйонів гривень кредиту. Понад 5 мільйонів 400 тисяч гривень Фельдману позичила дружина Бориса Ложкіна Надія Шаломова. Ще 5 мільйонів 160 тисяч гривень йому дав Олег Легкий — митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій. Півмільйона зайняв Фельдман у депутата облради від партії "Наш край" Андрія Стронова і ще 300 тисяч у директора "Фельдман-екопарку" Віталія Ільченка.
У 2019 у нардепа не з'явилося нового майна. У нього з дружиною є квартира в Києві вартістю понад 24 мільйона гривень і площею понад 260 кв.м., а також місце для парковки за 560 тисяч гривень. Також у сім'ї є будинок в Харкові, який коштує понад 61 мільйон гривень. Площа будівлі — понад 1500 кв.м. Крім цього, Фельдман декларує кілька офісів в Харкові і ділянок землі в Харкові і Черкаській Лозовій.
Із транспорту у Фельдмана BMW Chapper 2008 року випуску, куплений за 300 тисяч гривень і Range Rover Універсал-У 2018 року випуску майже за 4,5 мільйона гривень. Зник із декларації нардепа автомобіль дружини — Range Rover, куплений в 2014 році за мільйон 665 тисяч гривень.
У власності Фельдмана є і антикваріат, в тому числі, кілька скульптур на біблійні сюжети із золота, срібла і мінералів, колекції холодної зброї із Азії і Європи, колекція із 692 перснів із Європи і Близького Сходу, що датується VIII ст. до н.е. — XIX ст. н.е., а також подарункова парадна шабля російського імператора Миколи II, яку подарував турецький султан Абдул Гаміда II, XVII-XIX ст.