Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова з евакуації повернулися благородні олені та зебри

Скрін: Екопарк
Тварини тимчасово жили у Полтаві.

Харкова продовжують повертатися з евакуації тварини.

На початку минулого тижня до екопарку повернулося шість благородних оленів. Через війну їх евакуювали у Полтаву. Сьогодні перевезли ще каракала (степова рись), зебр, фазанів та каліту (папуга). Можливо, завтра вдасться повернути пуму. Про це повідомили KHARKIV Today у пресслужбі Фельдман Екопарку.

Після дороги олені трохи нервують, однак, скоро вони мають освоїтися на новому місці. Зараз олень-самець знаходиться в окремому вольєрі, оскільки він переживає шлюбний період. Четверо самок розмістили в іншому вольєрі.

"Перед нами представник парнокопитних, благородний олень, самець. У нього зараз період гону, він проявляє деяку агресію. Тому він вимушений стояти окремо, щоб персонал міг якісно та безпечно доглядати за ним, годувати його без ризику для життя. У сусідньому вольєрі знаходяться його дами, чекають на щасливе возз'єднання", — розповіли в екопарку.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці серпня в екопарк Харкова повернули хижаків. Додому приїхали лев, левиця та двоє маленьких левенят. Під час війни їх прихистив Харківський зоопарк.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.