Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До екопарку у Харкові повернулися з евакуації хижаки

Скрін: Екопарк
Додому приїхали леви.

Невдовзі в екопарк повернуться ще кілька тварин.

У понеділок 28 серпня до харківського екопарку з евакуації повернулися хижаки — лев, левиця та двоє маленьких левенят. Їх прихистив Харківський зоопарк, тепер вони знову вдома. Переїзд для левів став певним стресом, тому вони трохи засмучені. Наразі хижаки знаходяться у вольєрах на основній частині парку, доступ до якої поки закритий для відвідувачів, оскільки там тривають роботи з прибирання та відновлення. Гості екопарку зможуть подивитися на хижаків під час Балу хризантем восени. Про це повідомили KHARKIV Today у пресслужбі Фельдман Екопарку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятованого із Бахмута віслюка привезли до Харкова

"Поступово вони всі повернуться із різних куточків України додому! Звичайно, переїзд для левів — це стрес, але зараз він набагато менший, ніж був навесні минулого року, коли ми їх евакуювали під обстрілами. Тому ми не маємо сумнівів, що вони швидко обживуться на новому-старому місці", — розповіли в екопарку.

Незабаром до екопарку мають повернутися ягуари, леопарди, пуми та білі леви.

Як писав KHARKIV Today, раніше до екопарку повернувся бізон Сашко. У десять місяців він залишився без батьків — навесні минулого року вони загинули внаслідок обстрілу з боку російських військових. Маленького бізона вдалося евакуювати. Він жив у Полтаві.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.