Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Врятованого із Бахмута віслюка привезли до Харкова

Скрін: Екопарк
В екопарку рятують тварин, яких привозять із зони бойових дій.

Віслюк із Бахмута буде проходити реабілітацію у Харкові.

До харківського екопарку привезли віслюка, якого врятували українські захисники біля міста Бахмут на Донеччині. Це віслюк мальтійської породи, із характерним забарвленням у вигляді хреста на спині. У тварини була гематома. В екопарку надали допомогу віслюку, він добре почувається. Тепер віслюк буде проходити реабілітацію у локації екопарку "Долина альпака".

"Він мав велику гематому на шиї та деякі інші проблеми, але фахівці Центру порятунку тварин "Добрий дім Фельдман Екорпарк" за допомогою нашого партнера реабілітаційних програм для тварин — компанії Dovgiy Family Office змогли відразу ж надати йому всю необхідну допомогу, і зараз він уже почуває себе значно краще", — розповіли в екопарку.

Як писав KHARKIV Today, у червні до харківського екопарку прибула родина диких кабанів. Тишу і Тошу врятували бійці 92-ї окремої механізованої бригади ім. кошового отамана Івана Сірка. Маленькими їх знайшли в очеретах за допомогою тепловізора. Мами з ними не було, ймовірно, вона загинула під час обстрілів із боку російських окупантів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.