Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 січня, 2021 - 17:18

Усім громадам в Харківській області передали школи і дитячі садки

Фото: ХОГА
Тепер субвенції від держави на навчальні заклади будуть отримувати громади.

З укрупненням районів у Харківській області 614 навчальних закладів перейшли у власність об'єднаних територіальних громад.

Всі територіальні громади в Харківській області отримали на баланс навчальні заклади. 19 січня на сесії Дворічанського селищної ради передали на баланс селищної ради останні 25 навчальних закладів. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Тепер фінансування установ освіти буде здійснюватися територіальними громадами, які безпосередньо будуть отримувати відповідні субвенції від держави", — сказала директорка департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр освіти хоче повернути школярів за парти після локдауну

Серед навчальних закладів 357 — це загальноосвітні установи, 183 — дошкільні установи, 47 — установи додаткової освіти, 22 — інклюзивні ресурсні центри, 5 — центри професійної підготовки педагогів.

Як писав KHARKIV Today, в червні Кабінет міністрів України прийняв розпорядження про визначення адмінцентрів і територіальних громад. У Харківській області затвердили 56 об'єднаних територіальних громад.

Через місяць  Верховна Рада України прийняла постанову №3650 "Про створення та ліквідацію районів". У Харківській області замість 27 районів створили сім — Богодухівський, Ізюмський, Красноградський, Куп'янський, Лозівський, Харківський і Чугуївський. Відтак тепер скорочують  голів районних державних адміністрацій, які ліквідовані, і передають майно на баланс громад.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.