Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області через коронавірус закривають дитячі садки

Рішення прийняли у Нововодолазькій селищній територіальній громаді.

У Нововодолазькій селищній територіальній громаді коронавірус підтвердили у 188 жителів, зокрема у 14 дітей. Одна дитина померла.

16 квітня на території Нововодолазької селищної територіальної громади закрили дитячі садки через збільшення випадків коронавірусу. Про це повідомили в Нововодолазькій селищній раді з посиланням на відповідне рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нововодолазької селищної ради.

"Через різке збільшенням кількості хворих на СOVID-19 припинено освітній процес в дошкільних навчальних закладах, — відзначили на сайті Нововодолазької селищної ради. — Просимо вас дотримуватися протиепідемічних заходів, без необхідності не відвідувати громадські місця, дотримуватися соціальної дистанції і не порушувати масковий режим" .

Станом на 15 квітня в громаді на коронавірус хворіли 188 жителів, зокрема 14 дітей. На самоізоляції перебувало понад 250 чоловік.

На засіданні комісії зазначили, що із загальної кількості дітей коронавірус підтвердили у трьох дітей із селища Нова Водолага, трьох — з села Новоселівка, однієї — з села Просяне, чотирьох — з села Нова Мерефа, однієї — зі Старої Водолаги, двох — з Ватутіного.

З 14 дітей з коронавірусом є померлий  — це 11-річний хлопчик, у якого діагностували менінгоенцефаліт, крім коронавірусу.

Роботу дитячих садків призупинили до перегляду рівня епідемічної ситуації. Крім того, департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації рекомендували призупинити навчальний процес у дошкільному підрозділі комунального закладу "Нововодолазька санаторна школа".

Відзначимо, у Харкові, незважаючи на "червону" зону, учням 1-4 класів дозволили ходити до школи, дошкільнятам — у дитячі садки.

Як писав KHARKIV Today, в Харківській області на коронавірус стали частіше і важче хворіти діти. Якщо в січні в Харківській області налічувалося 3% хворих на коронавірус дітей, то на кінець березня — 7,7%. Всього в березні на коронавірус захворіли 1334 дитини з Харківської області, зокрема троє немовлят. Дві дитини померли — 11-річний хлопчик з Нововодолазького району Харківської області і двомісячний малюк з міста Бахмут Донецької області, у обох була патологія.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.