Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У "Слузі народу" розповіли, кого з мерів точно не підтримають на місцевих виборах

Олександр Корнієнко каже, що партія буде висувати своїх кандидатів в мери у всіх українських містах.

До цього короткого списку увійшов і Харківський міський голова Геннадій Кернес.

У "Слузі народу" планують розглянути питання про підтримку діючих мерів на майбутніх місцевих виборах. Про це в інтерв'ю інтернет-виданню "Апостроф"  розповів голова партії Олександр Корнієнко.

Зараз в партії вивчають позицію виборців — намагаються з'ясувати, як українці поставляться "до самого факту співпраці з існуючими елітами".

"На місцевому рівні це завжди складніше реалізувати, тому що якісних людей в регіоні в принципі небагато, і вони сконцентровані в якихось двох-трьох елітарних групах. Тому, якщо в якійсь області або місті ми будемо розуміти, що для вирішення місцевих проблем необхідно співпрацювати з кимось, то будемо співпрацювати", — розповів Олександр Корнієнко.

Говорячи про можливість підтримки "умовного Філатова, Кернеса", голова "Слуги народу" відповів так: "Я думаю, що це такі мери, яких не треба підтримувати, вони самі себе підтримають".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибирати нового мера Харкова будемо 25 жовтня: у Зеленського поставили крапку

"Відповідаючи на питання, що робити з мерами, я, напевно, скажу, що нічого не потрібно з ними робити, вони самі із собою все зроблять. Ті, хто мають шанси переобратися, — ті переоберуться. Там, де будуть питання, і якщо буде недостатньо відповідей, то їх не переоберуть. У нас в плані великих міст важко реалізувати зараз якісь речі зі скупки голосів, тому що досить високий рівень технологій, і президентська кампанія минулого року дала потужне щеплення від цього. Я думаю, що цього разу вибори будуть проходити дуже чесно, і це дасть можливість говорити, що влада в містах сформована чесно", — сказав Корнієнко.

Крім того, в "Слузі народу" розповіли, що будуть висувати своїх кандидатів в мери у всіх українських містах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.