Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 квітня, 2020 - 16:10

У Харкові та області виявили 283 порушників режиму самоізоляції

У Харківській області поліцейські склали 570 протоколів за порушення карантинних правил.

У Харківській області поліцейські склали 570 протоколів за порушення карантинних правил.

Велика частина порушень стосувалася ігнорування людьми режиму самоізоляції. Відносно тих, хто повернувся в Україну і відмовився від обсервації, поліцейські склали протоколи про адміністративні правопорушення. Про це повідомили в Нацполіціі в Харківській області.

Всього з початку карантину поліцейські в нашому регіоні склали 283 адмінпротоколи на порушників карантинних правил самоізоляції. Ще 188 адмінпротоколів отримали співробітники підприємств, установ і організацій, 76 порушень виявили серед керівників торгових закладів харчування. Співробітники поліції виписали 13 адмінпротоколів керівникам підприємств, установ і організацій, ще 10 отримали перевізники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карантин з пом'якшеннями хочуть продовжити в Україні до 12 травня

Копи склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф для громадян — від 17 до 34 тисяч гривень, чиновникам доведеться викласти і від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийме суд.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.