Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні скасували обов'язкову самоізоляцію та "Дій Вдома" на пунктах пропуску

Фото: Госпогранслужба Украины
Тим, хто перетинає пункти пропуску, робитимуть тести на коронавірус.

З 30 грудня при перетині лінії розмежування скасували вимогу про обов'язкове встановлення мобільного додатка "Дій Вдома" та самоізоляцію, пов'язану з коронавірусом.

29 грудня на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалили рішення про спрощення процесу перетину контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій, Луганській областях, Криму та Севастополі та виїзду з них (КПВВ). Про це повідомили на урядовому порталі.

"Обов'язкова вимога щодо встановлення додатка "Вдома" дуже ускладнювала життя наших людей, які вимушено перебувають під окупацією. Більше того, таким ставленням їх офіційно прирівняли до іноземців, що на мій погляд є неприпустимим, адже лінія розмежування не є державним кордоном", — зазначила віце-прем'єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модульне містечко у Харкові для переселенців визнали непридатним для життя 

Як пояснили на урядовому порталі, проведення тестування на коронавірус під час перетину КПВВ також тепер не є обов'язковим. В офіційному Telegram-каналі Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі пояснили: Ті, хто перетинатимуть КПВВ, проходитимуть безкоштовне тестування на коронавірус.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.