Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові син побив батька і кидався на медиків "швидкої"

Інцидент стався в одному з районів Харкова.

Спочатку син побив батька, а потім погрожував медикам "швидкої".

У неділю, 22 листопада, в одному з районів Харкова агресивно налаштований син побив свого батька, який був змушений після цього викликати швидку допомогу. Як повідомляє "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", син продовжив бити батька в присутності медиків і кидався на бригаду "швидкої".

Інцидент стався пізно ввечері, виклик на лінію "103" надійшов о 22:04. 60-річний чоловік потребував медичної допомоги після того, як його побив син. На виклик прибула бригада №201. Коли медики надавали допомогу потерпілому, до кімнати увірвався агресивно налаштований син і намагався продовжити бити батька. Також він погрожував медикам швидкої допомоги і кидався на них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області засудили чоловіка, який п'яним напав на медиків

Медпрацівники були змушені викликати наряд поліції. В результаті потерпілого чоловіка госпіталізували, поліція проводить слідчі дії.

"І знову кнопка SOS. Для забезпечення безпеки членів бригад ЕМД (екстреної медичної допомоги, — прим.) Функціонує так звана тривожна кнопка SOS — прямий виклик наряду поліції в разі, якщо хворий знаходиться в нетверезому, неадекватному стані, агресивно налаштований, мають місце спроби самогубства або нападу на бригаду", — написали в "Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

KHARKIV Today раніше писав про те, що в Харківській області п'яний пацієнт вдарив фельдшера "швидкої".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.